O nas

Firma Gordon S.C. istnieje na rynku już 18 lat. Posiadamy własną siedzibę zlokalizowaną w Raciborzu. Przez ten okres czasu zdobyliśmy doświadczenie w branży systemów zaciemnień wnętrz. Zajmujemy się produkcją oraz montażem rolet, moskitier, bram i żaluzji. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych produktów, gdyż poszczególne komponenty są dostarczane przez sprawdzonych i certyfikowanych dystrybutorów. Naszym priorytetem jest stworzenie usługi, będącej w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby.

Zespół stanowią ludzie, którzy w tej branży posiadają wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Dzięki temu w każdej chwili służą pomocą oraz fachowym doradztwem w kwestii doboru konkretnych modeli rolet i żaluzji.

O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług z pewnością mogą świadczyć zadowolone opinie klientów. Jesteśmy pewni trwałości wykonania naszych produktów, ponieważ mamy pełną kontrolę nad procesem produkcji rolet, żaluzji, bram garażowych i moskitier. Co więcej zapewniamy również fachowy montaż. Będąc producentem tego typu produktów świetnie zdajemy sobie sprawę, jak powinna wyglądać prawidłowo zamontowana roleta, zatem nie będziesz borykał się z błędami nieprofesjonalnie umocowanych żaluzji. Z pewnością nie zawiedziesz się na nas, zaufało nam bardzo wiele firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Jako przedsiębiorstwo z kilkunastoletnimi tradycjami możemy zaoferować Ci bardzo ciekawą ofertę dotyczącą naszych produktów. Szereg świadczonych przez nas usług pomoże Ci określić jasno preferencje oraz oczekiwania w stosunku do systemów zaciemnień wnętrz. Z pewnością szybko docenisz jakość oraz trwałość naszych rozwiązań, a także ich fachowy montaż. Nasze wyroby znalazły zastosowanie już w wielu, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych wnętrzach oraz zewnętrzach.

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami oraz wyrobami zapraszamy do zakładki „Oferta”.
W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą oraz fachową radą. Można się z nami skontaktować pod numerem telefonu: (032) 415 15 33 lub poprzez wysłanie e-maila na adres: biuro@rolety-gordon.pl.

Zapraszamy do kontaktu!

Firma Gordon


powrót do góry ↑


Copyright © 2011 Gordon s.c. - Produkcja i Montaż Żaluzji

realizacja: Agencja Interaktywna zets.pl