Moskitiery

Szczególnie przydatne w lecie, są one doskonała ochroną przed insektami. Różnorodność modeli pozwala na dostosowanie moskitier do praktycznie każdego typu okien, do wyboru mamy w tym przypadku kilka kolorów siatki.

Moskitiery ramowe

Moskitiery ramowe, czyli siatki przeciw owadom, są doskonałym rozwiązaniem do każdego rodzaju okien i drzwi. Konstrukcję stanowi aluminiowy profil z naciągniętą, niemal niewidoczną siatką. Moskitiery są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, a prostota wykonania jest gwarantem długotrwałego i niezawodnego działania. System mocowany jest za pomocą stalowych zaczepów zakładanych na profil ramy okiennej. Moskitiera w formie drzwi mocowanych na elewacji lub we wnęce drzwiowej. Jest to siatka rozpięta na ramie wykonanej ze wzmocnionych profili aluminiowych.

Dostępne profile:

  • biały
  • jasny brąz
  • ciemny brąz
  • złoty dąb
  • mahoń


Siatka w kolorze szarym i czarnym

Moskitiery Rolowane

Przeznaczone są do montażu we wnękach po zewnętrznej stronie okna lub drzwi. Obsługa odbywa się za pomocą mechanizmu sprężynowego, który zwija siatkę do kasety. Profile są dostępne w kolorach białym i brązowym.


powrót do góry ↑


Copyright © 2011 Gordon s.c. - Produkcja i Montaż Żaluzji

realizacja: Agencja Interaktywna zets.pl